Adres

Antakya OSB Müdürlük Çakallı Mahallesi̇ Antakya OSB 10. Cadde No:1 Belen / Hatay

Telefon

(0326) 451 24 44 / 451 22 44

AOSB SABİT HAT DÂHİLİ REHBER
1. Çevre birimi: 103
2. İmar birimi: 105
3. Elektrik birimi: 106
4. Muhasebe birimi: 108
5. Sekreterlik: 100

E-Posta

bilgi@antakyaosb.org.tr

FAY YEM YAĞ PLASTİK TARIM ÜRÜNLERİ İTH. İHR. İNŞSAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

    Fabrikamız 2008 yılında Yahya GENç ve Fehmi SIKAR ortaklığı ile kurulmuş olup, FAY Yem fabrikası, markaların korunması hakkında 556 sayılı kanun hükmündeki kararnameye göre 25/05/2010 tarihinde markasını tescilletmiş ve kaliteli hayvan yemi üretmeye başlamıştır.

    FAY Yem Fabrikasında, üretimin her aşaması bilgisayarlı otomasyon ile takip edilmekte ve yem kanununun kalite standartları içerisinde kontrollü bir biçimde üretilmektedir. Yem fabrikası, 22 ton/saat toz yem, 18 ton/saat pelet yem, 18 ton/saat krambıl yem üretimi kapasitesine sahiptir.

    Alanında uzmanlaşmış personel ile yola çıkan FAY Yem bölge hayvancılığına hizmet etmeyi kendine en önemli prensip edinmiştir.

    Bu bağlamda fabrikamız bilim ve teknolojinin sürekli takipçisi olacaktır. üniversitelerde uzman araştırmacıların görüşü alınarak bu araştırmacıların ulusal ve uluslararası çalışmalarından yararlanılarak bilimi ve teknolojiyi takip ederek kendini sürekli yenileyen bir işletme olacaktır.

    Fabrikamızda üretmiş olduğumuz yemler ve hammaddeler ile ilgili bütün mikrobiyolojik analizler ve besin madde analizleri, uzman ziraat mühendisleri tarafından yapılmakta olup, yetiştiriciye en güvenilir yemin ulaşması sağlanmaktadır.

    Aynı zamanda kaliteli üretimin kaliteli hammadde kullanma anlayışından geçtiğini düşünmekte ve kararlılığımızı bu yönde sürdürmekteyiz.